Meiest

ASSG Main OU on Tallinnas asuv ehitus- ja arendusettevõte. Organisatsioon on asutatud 2019. aastal. Sellest ajast alates on see tõestanud end usaldusväärse ja innovaatilise ettevõttena, mis on võimeline realiseerima erinevaid projekte nii äri- kui ka elamumajanduses.

Oma esimese tegevusaasta jooksul suutis hiljuti asutatud ettevõte omandada seitse projekti üle linna. Esimene ettevõtte poolt ellu viidud projekt oli vanalinna südames asuv kõrgetasemeline korterelamu. Üürnikud hindasid eriti kõrgelt avarate tubade ja moodsate korterite disaini ning korteritest avanevat uimastavat vaadet linnale. Teiste projektide hulka kuulusid äriruumid ja korterid ühendav segahoone ning mitu eliitelamut. Kõik projektid võeti ostjate poolt hästi vastu, mõned korterid müüdi juba enne ehitustööde lõppu.

Projektide edu aitas ASSG-l saada Tallinna kinnisvaraturu üheks olulisemaks tegijaks. Tänu sellele, et ASSG pööras tähelepanu detailidele, keskendus kvaliteetsele ja kaasaegsele disainile ning individuaalsele lähenemisele igale projektile, saavutas ettevõte kiiresti avaliku tunnustuse.

2022. aastal omandas ASSG kesklinnas asuva vana tööstushoone, mille ta ümber ehitas moodsaks büroopinnaks, mis nüüdseks on täis elu. Ettevõte on tuntud ka oma spetsialiseerumise poolest ridaelamute ehitamisele. Praegu töötab ettevõte oma senise suurima projektiga – terve naabruskonna arendamisega – projekt koosneb 186 ridaelamustest, lasteaiast ja äripindadest.

Me peame lugu kodanike usaldusest meie ettevõtte vastu ja teeme jätkuvalt oma parima töö, et tagada, et iga meie projekt vastaks kõrgetele standarditele. Me ei peatu siinkohal ja püüame jätkuvalt end parandada, et pakkuda oma klientidele soovitud teenuseid.

Võtke meiega ühendust